Karadeniz'in rulman ve hırdavat tedarikçisi

Telefon: 08:00 - 18:00

(0462) 325 55 18

Pazartesi - Cumartesi

08:00 - 18:00

E-Posta

bilgi@alemdaroglurulman.com.tr

Kurumsal

Awesome Image
Hakkımızda

Alemdaroğlu Rulman

Gelecek için yeni bir vizyon!

Endüstri döngüsü boyunca uzmanlık ve enerjiye tam değer verme hırsı ile ilerliyoruz.

 

Biz kimiz?

Alemdaroğlu Rulman olarak geçmişten gelen tecrübelerimiz ve güncel yenilikleri takip anlayışımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya dönük çözümler sunmaktayız.

Güvenilirlik

Satış öncesi ve sonrası Alemdaroğlu Rulman güvencesi.

Satış süreci

Daima ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz.

Şirket tarihçemiz

Awesome Image

KURULUŞ

Firmamız, Kasım 2011'de Demirkırlar iş merkezinde 90 metrekarelik alana sahip işyerimizde; rulman,elektrik motoru ve iş güvenliği ekipmanları satışı ile ticari faaliyetine başlamıştır.

Awesome Image

Ürün kalemi artışı

Kuruluşumuzdan itibaren takip eden süreçte;bilgi, birikim, ürün, personel ve hizmet konularında sürekli gelişmeye açık kalarak yükselen bir performans sergiledik.Bu sayede hem yeni arkadaşlarla ekibimizi hem de yeni ürünlerle stoğumuzu güçlendirdik. Piyasa şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına göre şekil alıp çözüm üretebilecek hıza ve yeteneğe kavuştuk. Pazarlamanın lüzumunu görüp, düzenli ziyaretler yaparak müşterilerimizle ilişkilerimizi sağlam bir temele oturttuk.Yeni bayilikler yolu ile müşterilerimize alternatif seçenek imkanları oluşturduk.

Awesome Image

Büyüyen kadro

Geldiğimiz nokta açısından değerlendirdiğimizde 2020 yılında, 360 metrekare alana sahip işyerimizde pek çok marka bayiliği ve 19 bin kalem Ürün çeşitliliği ile yakaladığımız mesleki başarının haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Muhasebe, satış, satış destek, pazarlama ve lojistik birimlerimizin özverili ve ilkeli gayretleri ile geleceğe güçlü bir umutla bakabilen gerçekçi bir özgüvene sahibiz. Makine imalat, yol ve tünel yapımı, beton ve asfalt şantiyeleri, maden ve taş ocakları, hidro elektrik santralleri, çay fabrikaları, otomobil bakım-onarım tamir servisleri, iş makinesi yedek parçaları, gemi tersanaleri ve sayamadığımız diğer pek çok sektörde Alemdaroğlu Rulman ünvanı ile bir marka değeri taşıdığımızı görmek, işimize duyduğumuz heyecanı ve sorumluluğumuzu daha bir kuvvetlendirmektedir. Müşterilerimizin ilgisi, çalışanlarımızın gayreti ile bugünü olduğu gibi geleceği de birlikte inşa etmenin hayalini kurup hazırlığını yapmaktayız.

Neden Alemdaroğlu Rulman'ı tercih etmelisiniz?

Alemdaroğlu Rulman ve Teknik Hırdavat firması olarak; makina sektöründe geçmişten gelen tecrübelerimiz ve güncel yenilikleri takip anlayışımız sayesinde, zengin ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya dönük pratik ve hızlı çözümler sunmaktayız. İlkesel olarak benimsediğimiz genel strateji, bizim istediğimiz değil müşterimizin ihtiyacı olan doğru satışı yaparak karşılıklı bir memnuniyet sağlamak. Büyüyen ve gelişen ülkemiz ile birlikte bölgemiz de, kalkınma projeleri temelinde nitelikli yatırım ve yatırımcıya ihtiyaç duymuştur. Firmamız; altyapı, ulaşım, imalat ve hidroelektrik konularında faaliyet gösteren işletmelerin, inşaat, üretim ve montaj süreçlerinde kullandıkları yardımcı ekipman, iş güvenliği, sanayi ve otomotiv yedek parçalarının mümkün olan en kısa sürede tedarik ve teslimatını amaç edinmiştir.

Bize Ulaşın

Kendinizi inanılmaz bir deneyim ve en iyi ürünleri içeren gerçek bir ortaklıkta çalışırken bulacaksınız.

Bizi arayın

(0462) 325 55 18

E-Posta

bilgi@alemdaroglurulman.com.tr